Bodrum, Muğla 0542 237 71420252 313 1808 tr en

2013

Kampanyalarımız

* YENİ İŞYERİMİZİ TAŞINMAMIZDAN DOLAYI GEÇEN YILKİ FİYATLARLA KLİMA,ISI POMPASI,KALORİFER VB.İŞLERİ YAPMAKTAYIZ...

*  YAZIN KAVURUCU SICAKLARINDAN FİRMAMIZ BÜNYESİNDEKİ GENERAL - HİTACHI - MDV - GALANZ MARKA KLİMALARIN CAZİP ÖDEME KOLAYLIKLARI VE UYGUN FİYATLARIYLA SERİNLEYİN ...BİZİ ARAYIN KEŞFİNİZİ ÜCRETSİZ YAPALIM

0 542 237 7142 VEYA 0 252 313 808 DEN BİZE ULAŞIN 

* GEÇEN YILKİ FİYATLARLA PELET (KOKUSUZ,DUMANI VE KÜLÜ AZ OLAN KALORİSİ YÜKSEK KATI YAKIT) SATIŞLARIMIZ VE SİPARİŞLERİMİZ BAŞLAMIŞTIR.

* Yeni KOZLUSAN ; nesil pelet sobaları, kendinden ateşlemeli,kül çıkartmalı,bilgisayardan internet konrollü,otomatik bacasıda dahil temizlemeli Katı Yakıt Kazanları Bodrum Merkez Ofisimizde Ve Mumcular Şubemizde gelip görebilir,isteğinize,ihtiyacınıza en uygun ürünü tespit edebilir,zamlardan etkilenmeden taksitli olarak Isıtma Sisteminizi en kaliteli,verimli olan ürünlerle çözebiliriz.

* KOZLUSAN, ÜNMAK KALORİFER SİSTEMLERİNDE

* GENERAL ,  HİTACHI ,MDV,BAYMAK , MİDEA , GALANZ   KLİMA SİSTEMLERİNDE,

* CANSAN ,SOLİMPEKS , EZİNÇ   GÜNEŞ ENERJİ SİSTEMLERİNDE, 

*FAF VANA,STANDART POMPA, LOCTITE  YETKİLİ SATIŞ VE SERVİSİYİZ  tüm ürünlerimizde  + 9  kadar Taksit olanaklarımız devam etmekte

 

* Kalorıfer, Isı Pompası ve Guneş Enerji Sistemlerinde vade farksız  taksit ödeme kampanyamız devam ediyor.

 

* Diğer tum ürün ve malzemelerimizde ise vade farksız 6 ile 9  taksit Kampanyalarımız mevcut.

 

* İsteğe bağlı ürün tedarikimiz mevcut. Havuzlar için temizlik robotları, çeşitli temizlik ve ilaçlama malzeme temin edilebiliriz.

 

* Tüm fotoselli hijyen ürünler (batarya ,pissuvar, klozet kapak örtü sistemleri .,sabunluk,kağıtlık vb.) özel siparişlerinizi garantili olarak temin etmekteyiz, 

* Ayrıca; Duş spiralleri , bataryalar (evye,banyo,lavabo),duş tekneleri, küvet, duşa kabin, lavabo, su depoları, pompalar ,Şofben vb. ürünlerimizde vade farksız 6 ile 9 ay arasında taksitli satışlarımız devam ettiği gibi özel siparişlerle her türlü marka ve çeşit ürün teminimiz mevcuttur. 5 YIL GARANTİLİDİR 

 

* Üretimini yapmakta olduğumuz Tüm Galvaniz veya Krom saçtan kanal, dirsek, tüm ek veya özel sipariş ile ürün imalatımız mevcut olduğu gibi direk satışımız vardır. İsteğinize bağlı olarak  montajları da firmamız tarafından yapılmaktadır.

 

* Katı yakıtlı kazanlara özel olarak imal edilen PELET i firmamızdan temin edebilirsiniz. Kalorisi kömürden yüksek, dumanı ve külü diğer katı yakıtlara göre hiç yok denecek kadar az... Tükenmeden hemen alın.

 

* BAYMAK SATIŞ YETKİLİSİYİZ

 

Not: Anahtar teslim işler yapılmaktadır (Marangozluk, boya, alçı, granit, mermer... her türlü usta ile ortak iş yapabilmekteyiz.)

 

* TÜM YAPMAKTA OLDUĞUMUZ İŞLERİN İŞÇİLİKLERİ , SATTIĞIMIZ ÜRÜNLERİMİZ VE İŞLERDE KULLANDIĞIMIZ ÜRÜNLERİMİZ GARANTİLİDİR.

 

* MARKA TESCİLLERİMİZİ ALDIK...ARTIK FİRMAMIZIN ADI VE LOGOSU TESCİLLENDİ

 

Daha detaylı bilgiyi ofislerimizden veya telefonla alabilirsiniz.

Neredeyiz

Showroom-Teşhir ve Satış Ofisimiz:

Konacık Mah. Bilge Sanayi Sitesi Kanberler sk : 4/9 Bodrum  (Sürat Kargo Yanı- İmathanemiz ile aynı sokaktayız)

 

Telefon: 0252 313 1808

Cep: 0542 237 7142

Cep: 0542 313 1808

Cep: 0542 526 6848 

info@baristeknik.com.tr